Periyodik Bakım

periyodik_bakım_cotech_garage2
Aracınızın periyodik bakımı uzman personelimiz tarafından en son teknolojik cihazlarımızla yapılır ve aracınız 36 nokta kontrolü ücretsiz yapılarak daha sonra çıkabilecek sorunlar anında çözümlenir.

Elektrik & Elektronik

oto elektirik cotech garage
Tüm elektronik arızalarınız son teknolojik cihazlarla uzman personelimiz tespit edilerek hızlı ve kesin çözüme ulaştırılır.Akü değişimi elektrik arızaları tespit ve onarımlarınız yapılır.

Far temizliği

Far temizliği cotech garage
Küçük ama önemli bir araçtır aydınlatma ve far. Zamanla içleri kararan farlarınız temizlenerek ilk günkü parlaklığına tekrar kavuşur ve size güvenli sürüş sağlar. Bu sebeple sakın ihmal etmeyiniz.

Klima bakımı ve Gaz Dolum

Klima bakımı cotech garage
Klima arızanız piyasadaki en son test cihazlarıyla tespit edilerek kısa sürede onarımı gerçekleştirilir.Klima Gaz Dolumu,Tamiri Bakımı uzman kadromuz ile yapılır,her marka ve modele uygun orjinal&çıkma yedek parçaları bulunur.

Mekanik

mekanik_cotech_garage
Renault ve Dacia aracınızın, mekanik arızaları güler yüzlü personelimiz tarafından testlerden geçirilerek tespit edilir ve sizlere ön bilgi verilerek onarımı gerçekleştirilir.

Cruse Kontrol İlavesi

cruise kontrol cotech garage
Renault araçlarda bulunan "Cruise control" krüz kontrol hepinizce de malum olduğu üzere belli bir konfor sağlar. Fakat aracınızda olması gereken bu özellik yoksa ve eklenmesini isterseniz doğru yerde bulunuyorsunuz.Talebiniz doğrultusunda bu özelliği ekleyelim

Hidrolik Direksiyon Tamiri

hidrolik direksiyon arızası cotech garage
Direksiyon sistemi kontrol edilirken, direksiyon sistemi ve ön tekerlekler, süspansiyon, akslar ve şasi arasında ki yakın ilişki unutulmamalıdır. Bu nedenle ortaya çıkacak problemler sürücüye direksiyon sisteminden gibi görünse bile süspansiyon sistemi içindeki problemler arızanın asıl sebebi de olabilmektedir.

Aracımın Gizli Özellikleri

Gizli özellikler cotech garage
Aracınızla gelmesi gereken ama olmayan özellikleri vardır. Bu özellikleri açtırmak, arıza kayıtlarını sildirmek için bize ulaşıp randevu almanız halinde dileğiniz gerçekleştirilecektir.